اکسپندد متال ساخت توری سید

اکسپندد متال چقدر قدرتمند است؟

اکسپندد متال که بیشتر به عنوان توری لوزی در ایران شناخته می شود، یکی از مصالح ساختمانی مهم در بخش ساخت و ساز است.

اکسپندد متال که بیشتر به عنوان توری لوزی در ایران شناخته می‌شود، یکی از مصالح ساختمانی مهم در بخش ساخت و ساز است. مواد اولیه محصول به کمک دستگاه‌های مخصوص بریده و منبسط می‌شوند. در نتیجه، محصولات اکسپندد متال ساخته می‌شوند.

توری اکسپندد متال یک محصول قدرتمند با نگهداری کم است.

انعطاف پذیر و شکل پذیر است.

استفاده فراوان از توری فلزی لوزی در نماهای خارجی و دکوراسیون داخلی نشان از قابل اعتماد بودن این محصولات دارد.

مزایای اکسپندد متال

به دلیل ساختار ایمن، بادوام است و مقاومت بالایی در برابر ضربه ارائه می‌دهد.

عایق صدا است و علاوه بر این به صورت یک تکه بدون جوش یا اضافات طراحی شده و دوام موثری را برای کاربردهای مورد نظر شما ارائه می دهد.

دوام و مقاومت دراز مدت یک شرط مهم در استفاده از فلزات است. این امر به ویژه در ساخت و ساز، کشتیرانی، صنایع سنگین و ساخت ابزار صادق است. زیرا این مناطق برای ما اهمیت زیادی دارند.

آلیاژهای فلزی عموماً در فرم خالص از خود فلز قوی‌تر هستند.

اندازه محصول به لطف ساختار انعطاف پذیر آن می‌تواند تا یک نقطه مورد نظر افزایش یابد. این باعث می شود که محصول از نظر اقتصادی بیشتر سودمند باشد و توجه افراد بیشتری را به خود جلب کند.

انواع اکسپندد متال

اکسپندد متال را می‌توان از مواد مختلفی مانند فولاد، آلومینیوم، گالوانیزه و مس تولید کرد.

اندازه الگو و محدوده چشم را می توانید با توجه به درخواست و نیاز خود انتخاب کنید.

به دلیل امکان زنگ زدگی کم، به اندازه کافی برای چندین سال استفاده مناسب است. ورق‌های فلزی که با پردازش ورق‌های کویل با پرس روی حالت داغ طراحی می‌شوند، می‌توانند با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف وزنشان متفاوت باشد. این بسته به منطقه مورد استفاده متفاوت است.

اکسپندد متال ساخت توری سید

وزن های مختلف اکسپندد متال

وزن‌های مختلف این مواد به وسیله ماشین حساب‌های خاصی اندازه گیری و با معیارهای خاصی درنظر گرفته می‌شود.

وزن مشخص شده برای تشخیص استحکام محصول از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر وزن هر متر مربع محصول زیاد نباشد، بسته به کیفیت طراحی، کاربرد قابل اعتمادتری خواهد داشت.

به عنوان یک شرکت تولید کننده توری لوزی یا اکسپندد متال، ما با انواع مختلفی از محصولات با شما دیدار می‌کنیم. هنگامی که از سایت ما بازدید می‌کنید، این فرصت را خواهید داشت که طیف گسترده‌ای از محصولات ما را با دوام، کیفیت بالا، مقرون به صرفه، لبه‌های تیز، فولاد نورد گرم بررسی کنید.

برخی از اصطلاحات در تولید اکسپندد

ور‌ق‌های فلزی اکسپندد در سازه‌های صنعتی، حفاظت آسانسور، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی و دارویی، کارخانه‌های سیمان، سدها، نیروگاه ها، ساخت کشتی و قایق بادبانی، تأسیسات اجتماعی و کارهای تزئینی مختلف کاربرد دارند.

از زمان‌های قدیم، مردم برای محافظت از سبزیجات و باغات و همچنین حیوانات و محافظت از مرزهای خود موانعی را از سنگ یا بوته ایجاد می کردند. اینها اجداد توری مش فعلی هستند.

ورق‌های سوراخ دار مانند ورق‌های اکسپندد، کاربرد بسیار وسیعی دارند، اگرچه امروزه معمولاً در معماری مورد استفاده قرار می‌گیرند. بزرگترین مزیت ورق‌های سوراخ دار اقتصادی بودن و بادوام بودن آنهاست.

منبع: ANBMETAL

برای ثبت سفارش و خرید انواع توری لوزی می‌توانید با شماره ۶۶۳۱۸۰۶۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

جستجو در مقالات

آخرین مطالب

۶ دلیل برای استفاده از ورق های پانچ فلزی

۶ دلیل برای استفاده از ورق های پانچ فلزی

ورق های پانچ فلزی بسیار متنوع هستند و در هر صنعتی که نیاز به ساختار مقاوم و جلوه‌های بصری زیبایی باشد؛ استفاده می‌شود. استفاده از ورق‌ پانچ مزایا و فواید زیادی دارد. فولادهای پانچ ماندگاری بالایی دارند و زیبایی سازه‌هایی را که در آنها استفاده می‌شوند؛ افزایش می‌دهند.

مطالب مرتبط

توری اکسپندد متال در ساخت محافظ و حصارهای امنیتی

توری اکسپندد متال در ساخت محافظ و حصارهای امنیتی

با وجود این که محافظ و حصارهای امنیتی استاندارد راه حلی قابل اعتماد و مقرون به صرفه‌ای برای کارهای حفاظتی معمولی هستند، ممکن است برای محیط های پرخطر مناسب نباشند. حصارهای ساخته شده با اکسپندد متال انتخاب مناسبی برای شرایطی است که نیاز به حفاظ‌ های ایمنی جدی‌تری مانند نیروگاه‌ها، تاسیسات تولیدی، فرودگاه‌ها، زندان‌ها و راه آهن می‌باشد.

توری لوزی آلومینیومی در ساخت و ساز ساختمان

توری لوزی آلومینیومی در ساخت و ساز ساختمان

توری لوزی آلومینیومی که با نام اکسپندد متال شناخته می‌شود، یکی از بهترین گزینه‌ها برای ساخت و ساز است که مهندسان در ساخت خانه به خاطر ویژگی‌های مثبتی همچون مقاومت بالا، مقرون به صرفه بودن و سبک بودن از آن استفاده می‌کنند. توری لوزی در نمای ساختمان، تابلوهای فروشگاهی، دکوراسیون داخلی و غیره استفاده می‌شود

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.