توری جوشی (مش جوشی)

توری جوشی یا مش جوشی نوعی توری فلزی است که از میلگرد ساخته می‌شود. این نوع توری‌های کاربردی به علت داشتن جوش‌های نقطه‌ای و منظم بودن گره‌های نیرو از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند.

توری سید، مرجع اصلی تولید کننده توری جوشی یا مش جوشی، امکان سفارش انواع توری جوشی مورد نظرتان را مستقیماٌ از کارخانه فراهم کرده است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت توری جوشی و ثبت سفارش‌های اختصاصی خود با کارشناسان توری سید در تماس باشید.

در جدول زیر به صورت روزانه می‌توانید لیست قیمت توری جوشی یا مش جوشی را مشاهده بفرمایید.   

تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۳/۰۳/۲۶

ردیف

۱

۲

۳

۴

۵

۶

نام محصول

توری جوشی

توری جوشی

توری جوشی

توری جوشی

توری جوشی

توری جوشی

چشمه (سانتی متر)

۱

۱

۲

۲

۲٫۵

۲٫۵

عرض (سانتی متر)

۱۰۰ (مفتول ۰٫۹)

۱۲۰ (مفتول۰٫۹)

۱۲۰ (مفتول ۰٫۹)

۱۲۰ (مفتول۱٫۲)

۱۲۰ (مفتول ۰٫۹)

۱۲۰ (مفتول۱٫۵)

طول (متر)

۳۰

۳۰

۳۰

۳۰

۳۰

۲۰

قیمت هر رول (تومان)

نحوه سفارش

تماس تلفنی

تماس تلفنی

تماس تلفنی

تماس تلفنی

تماس تلفنی

تماس تلفنی

مراحل درخواست خرید و تحویل سفارش

1

تماس تلفنی

۲

صدور پیش فاکتور

۳

تسویه حساب نهایی

۴

ارسال بار

 توضیحات تکمیلی توری جوشی

توری جوشی یا مش جوشی از جمله توری‌های پرکاربردی هستند که در صنایع مختلف بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای ساخت این نوع توری‌ها معمولاً از میلگردهای آجدار یا ساده استفاده شده و به صورت جوش نقطه‌ای توسط دستگاه تولید می‌شوند. خرید توری جوشی از نظر اقتصادی بسیار مناسب و مقرون به صرفه است، زیرا از دوام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار هستند.

تولید توری جوشی

تولید توری جوشی دارای ساختاری مشابه با تولید مش می‌باشد. در ابتدای کار میلگردها با زاویه ۹۰ درجه بر روی یکدیگر قرار داده می‌شوند. سپس این میله‌ها با استفاده از جوش نقطه‌ای در محل‌های تقاطع جوشکاری می‌شوند. برای تولید این نوع توری‌ها از یکسری دستگاه‌های تولید دقیق استفاده می‌شود. از این رو توری‌های به دست آمده کاملاً به صورت یک شکل و یک دست تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

در ساختار این دستگاه‌های تولیدی در یک خط با فاصله‌های دقیق یکسری الکترود مسی قرار گرفته اند. الکترودها زمانی که مفتول‌ها در یک زمان مشخص و در فاصله معین قرار می‌گیرند به یکدیگر نزدیک شده و سیم‌ها را با دقت به یکدیگر می‌چسبانند. در واقع طی این فرآیند جوش بین دو مفتول یا میلگرد اتفاق خواهد افتاد. همچنین بعد از این عملیات از دو طرف مفتول‌های اضافی برش داده می شود که این کار به نوعی باعث تولید رول‌های صاف و یکدست می‌شود. به نوعی می‌توان گفت به دلیل استفاده از دستگاه‌های دقیق این نوع توری‌ها به صورتی یکدست و صاف تولید می‌شوند.

مزایای مش جوشی

مش جوشی مزایا و قابلیت‌های بسیاری را برای کاربران به دنبال دارد. این نوع توری‌ها از وزن بسیار پایینی برخوردار هستند، به همین دلیل به راحتی و آسانی جابجا می‌شوند. همچنین عاملی که استفاده از این توری‌ها را نسبت به سایر توری ها برتر نموده سرعت بسیار بالای عملیات جاگذاری آنها است.

کاهش هزینه‌های نصب و صرفه جویی در مصالح از دیگر مزیت‌های توری‌های جوشی به شمار می‌آید. از دیگر خصوصیاتی که استفاده از این نوع مفتول را رایج کرده است مقاومت بسیار بالای آن می‌باشد. بد نیست بدانید این نوع توری‌ها از مقاومت و استحکام بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی، خوردگی و پوسیدگی برخوردار هستند. از دیگر خصوصیات مهم و قابل توجه این نوع توری‌ها می توان به افزایش دوام و مرغوبیت در سازه‌های ساختمانی اشاره کرد.

این نوع توری‌ها یک نگه‌دارنده فوق العاده برای فونداسیون بتن‌ها به شمار می‌آیند. با توجه به مطالب ذکر شده می‌توان نتیجه گرفت که توری جوشی از مزایا و قابلیت‌های بسیاری برخوردار است که استفاده از آن از نظر اقتصادی بسیار مناسب و مقرون به صرفه می‌باشد.

 کاربردهای توری جوشی

بهتر است بدانید توری جوشی یا مش جوشی به دلیل داشتن مزایا و قابلیت‌های بسیار، کاربردهای زیادی در اماکن و صنایع مختلف دارند. 

استفاده جهت ساخت دیوارهای سه بعدی نیز از کاربردهای مهم توری‌های جوشی به شمار می‌آید. همچنین از دیگر مصارف متداول این نوع مش‌های کاربردی استفاده جهت ساخت پالت می‌باشد. لازم به ذکر است که از توری جوشی قفس برای ساخت انواع قفسه به خصوص قفس حیوانات استفاده می‌شود.

برخی از کاربردهای این نوع توری کاربردی و شکیل عبارتند از:

توری جوشی برای محافظ

استفاده جهت امنیت

یکی از کاربردهای مهم و قابل توجه این نوع توری‌ها استفاده جهت ایجاد حصار برای پایگاه‌های نظامی، زندان‌ها، دکل‌های مخابراتی، مرزها، کارخانه‌ها، زمین‌های مسکونی و کشاورزی است. این نوع توری‌ها با داشتن استحکام و دوام طولانی بهترین گزینه برای ایجاد این نوع حصارها به شمار می‌آیند. از این نوع مش‌ها به عنوان محافظ در قالب صفحه‌های مختلف و برای حراست از مناطق مختلف استفاده می‌شود.

توری جوشی در ساخت مبلمان شهری

ساخت مبلمان شهری

از دیگر کاربردهای این نوع توری‌ها می‌توان به استفاده از آنها جهت ساخت مبلمان شهری اشاره کرد. در سطح شهر از مش‌های جوشی برای ساخت دیوارهای سه بعدی، سبد زباله، نیمکت و محوطه سازی استفاده می‌شود. این نوع توری‌ها از مقاومت و استحکام بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی و رطوبت برخوردار هستند و دوام و طول عمر بسیار بالایی دارند.

توری جوشی در صنعت ساختمان سازی

صنعت ساختمان سازی و ساخت و ساز

از این توری‌ها در ساختمان سازی برای مسطح کردن بتن فونداسیون به عنوان شبکه میلگردی استفاده می‌شود. می‌توان به استفاده از این مش جهت ساخت و مسطح کردن بتن در سد سازی، دیوارهای کامپوزیت، پل‌ها، پارکینگ‌ها، رابیتس، سقف و کف سازی اشاره کرد. دیگر کاربردهای ساختمانی مش جوشی شامل طراحی و ساخت استخرها و سازه های بتنی می‌باشد.

توری جوشی در صنعت لوازم خانگی

صنعت لوازم خانگی

یکی از کاربردهای جالب این نوع توری‌ها استفاده از آنها برای ساخت قفسه‌های انفرادی و اجاق‌های مایکروویو می‌باشد. این نوع توری به دلیل داشتن قابلیت‌ها و مزایای خاص به عنوان یک محافظ در مقابل فرکانس‌های رادیویی عمل می‌کند.

انواع توری مش جوشی

مش‌ جوشی بر اساس پارامترها و فاکتورهای مختلفی همچون نوع میلگرد، سایز و اندازه چشمه‌ها دارای انواع مختلف و متعددی است.

انواع توری جوشی از نظر اندازه چشمه

برای تولید توری‌های جوشی ابتدا میلگردهای افقی و عمودی با دقت خاصی به هم جوش داده شده و ساختار مشبکی ایجاد می‌شود. هر کدام از این ساختار مشبک یک چشمه نامیده می‌شوند. به هر اندازه که میلگردها در فاصله نزدیکی به یکدیگر متصل شوند چشمه‌ها کوچک‌تر خواهند شد. چشمه‌های توری‌های جوشی معمولاً در اندازه‌های ۱، ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵ و ۳۰ سانتی متر تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

شما می‌توانید با توجه به نیاز کاربری خود با مشاوره کارشناسان توری سید، یکی از این انواع مختلف را انتخاب و خریداری کنید.

انواع توری جوشی از نظر سایز و نوع میلگرد:

در حالت کلی این توری‌ها از نظر نوع میلگرد به دو نوع توری آجدار و ساده تقسیم می‌شوند. برای انواع آجدار معمولاً از میلگردهای آجدار با اندازه ۸، ۱۰، ۱۲ و ۱۴ استفاده می‌شود. همچنین برای نوع ساده از میلگردهای ساده با اندازه ۶ و ۸ استفاده می‌کنند.

توری جوشی رولی

از دیگر انواع توری‌های جوشی که کاربردی‌تر و انعطاف پذیر تر می‌باشد توری جوشی رولی است. این مدل‌ها معمولا دارای عرض ۹۰ تا ۱۲۰ سانتی متر و طول ۳۰ متر هستند. این نوع توری از طریق جوش نقطه‌ای یکسری مفتول از جنس فولاد به صورت مشبک به وجود می‌آید.

توری جوشی برگی

توری جوشی برگی اغلب آهنی هستند و با وزن‌های تقریبی ۱.۳۰۰ گرم تا ۳.۸۰۰ گرم تولید می‌شوند. توری‌های برگی دارای قطرهایی برابر ۲.۵ سانتی متر تا ۵ سانتی متر هستند.  همچنین ارتفاع این نوع توری‌ها بین  ۲*۱ و ۳*۱متر می‌باشد.

توری جوشی رولی

توری سید

مش جوشی

توری سید

فاکتورهای مهم در خرید توری جوشی

یکی از نکات مهمی که قبل از خرید توری جوشی باید مورد توجه قرار گیرد نوع و اندازه میلگرد است. همچنین سایز چشمه‌های توری و محل مورد استفاده از نکات مهمی است که قبل از خرید باید به آن توجه کنید. توجه به انعطاف پذیری توری‌ها نیز از دیگر نکات مهم برای خرید توری جوشی به شمار می‌آید. ضخامت نیز از دیگر نکاتی است که  قبل از خرید باید مورد توجه قرار گیرند. برای مثال در محیط‌های مرطوب بهتر است از توری مش گالوانیزه گرم استفاده کنید، زیرا این نوع توری‌ها از مقاومت بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی برخوردارند. همچنین امروزه مراکز متعددی اقدام به فروش توری جوشی نموده‌اند، از این‌رو انتخاب یک مرکز فروش معتبر و با سابقه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

قیمت توری جوشی به عوامل و فاکتورهای متعددی بستگی دارد. یکی از این فاکتورهای مهم ضخامت و وزن تار و پود توری می‌باشد. به هر اندازه که وزن توری بیشتر باشد؛ قیمت بیشتری دارد.

در واقع قیمت این نوع توری‌ها را نمی‌توان به صورت قطعی تعیین کرد، زیرا یکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول نوسانات بازار ارز می باشد. ابعاد و مقدار سفارش مشتری نیز از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت توری جوشی محسوب می‌شود. لازم است بدانید قیمت توری جوشی رولی به تعداد رول‌های مورد نیاز بستگی دارد. نوع پوشش مفتول نیز از دیگر فاکتورهایی است که ارتباط مستقیمی با قیمت توری جوشی دارد. همان طور که ذکر گردید؛ توری‌ها از نظر نوع پوشش دارای دو نوع گالوانیزه گرم و سرد می‌باشند. همانطور که گفته شد این نوع توری‌ها دارای انواع مختلفی از نظر سایز چشمه، نوع میلگرد و نحوه عرضه به بازار هستند.

مطالب مرتبط

۱۷ دیدگاه ها

 1. ایرج جعفری

  هر چی زنگ میزنیم اشغال هستین

  پاسخ
  • توری سید

   سلام جناب جعفری عزیز،
   با عرض معذرت بابت معظلی شما، با توجه به افزایش درخواست و شلوغی خطهای شرکت ممکن است برای برقراری ارتباط کمی منتظر بمانید. در صورت اشغال بودن یکی از خطهای شرکت، لطفاً با دیکر شماره ها تماس بگیرید.
   ۰۲۱-۶۶۳۱۸۰۶۹
   ۰۲۱-۶۶۱۳۱۲۵۸
   ۰۲۱-۴۴۷۱۷۴۶۵
   ۰۲۱-۴۴۷۵۹۶۱۴

   پاسخ
 2. ایرج قادری

  سلام قیمت توری جوشی رولی هم میشه اعلام کنین

  پاسخ
  • توری سید

   سلام وقتتون بخیر جناب قادری عزیز
   قیمت توری جوشی رولی را می توانید در ابتدای صفحه در جدول مشخص شده به طور روزانه مشاهده بفرمایید. برای سفارش های اختصاصی مش جوشی هم می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:
   ۰۲۱۶۶۱۳۸۷۰۰
   ۰۲۱۶۶۱۳۸۶۰۰

   پاسخ
 3. رضل حمیداوی

  سلام قیمت ها به روز هستن؟!

  پاسخ
  • توری سید

   سلام چناب حمیداوی عزیز
   بله تمامی قیمت ها ساعت ۱۱:۳۰ هر روز آپدیت می شوند و شما می توانید آخرین قیمت توری جوشی را در این صفحه به صورت روزانه مشاهده فرمایید.

   پاسخ
 4. حسین رونقی

  سلام قیمت ها عالی هستند. ممنون که به فکر ما هستید.

  پاسخ
  • توری سید

   سلام وقتتون بخیر
   خواهش می کنم تمامی تلاش ما در جهت ارائه بهترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت ها در بازار است. سپاسگذارم که همراه ما هستید.

   پاسخ
 5. شاهین

  سلام توری جوشی رولی برای ساخت قفس حیوانات مثل گربه و سگ مناسب است یا خیر؟

  پاسخ
  • توری سید

   سلام وقتتون بخیر
   بله می توانید از توری جوشی برای ساخت انواع قفس حیوانات استفاده کنید. برای راهنمایی سفارش اختصاصی از ما می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:
   ۰۲۱-۶۶۳۱۸۰۶۹

   پاسخ
 6. اصغر عبداللهی

  قیمت امروز توری جوشی رو میخواستم

  پاسخ
  • توری سید

   سلام وقتتون بخیر
   در جدول بالای همین صفحه می توانید از قیمت روز توری جوشی مطلع شوید. در صورت لزوم با شماره های زیر هم میتوانید تماس بگیرید:
   ۰۲۱۶۶۱۳۸۷۰۰
   ۰۲۱۶۶۱۳۸۶۰۰

   پاسخ
 7. فلاح

  سلام من ۵ متر مربع توری ۱ سانتی احتیاج دارم.لطفا راهنماییم کنید از کجا میتونم تهیه کنم؟۳۰ متر خیلی زیاده و اصلا به کارم نمیاد

  پاسخ
  • توری سید

   سلام وقتتون بخیر
   لطفاً برای سفارش و خرید توری با شماره های زیر تماس بگیرید:
   ۰۲۱۶۶۱۳۸۷۰۰
   ۰۲۱۶۶۱۳۸۶۰۰

   پاسخ
 8. روزبه

  سلام ستون قیمت خالیه.توری جوشی رولی قابلیت رنگ پذیری داره؟مرسی

  پاسخ
  • توری سید

   سلام وقتتون بخیر
   بله قابلیت رنگ آمیزی دارن. لطفاً برای سفارش و خرید توری جوشی با شماره های زیر تماس بگیرید:
   ۰۲۱۶۶۱۳۸۷۰۰
   ۰۲۱۶۶۱۳۸۶۰۰

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *