کاربردهای فیلتر پانچ استیل

کاربردهای فیلتر پانچ استیل

فیلتر پانچ استیل یکی از انواع پرکاربرد ورق‌های پانچ است. پانچ استیل دارای کاربردهای بسیار زیادی در صنایع بزرگ همچون صنایع غذایی و دارویی است.

فیلتر پانچ استیل یکی از انواع پرکاربرد ورق‌های پانچ می‌باشد. فیلتر پانچ استیل دارای کاربردهای بسیار زیادی در تمامی صنایع بزرگ همچون صنایع نیروگاهی آب، صنایع غذایی و صنایع دارویی است. در واقع فیلتر پانچ امروزه نقش بسیار مهمی در فیلتراسیون دارد.

کاربردهای متنوع ورق مشبک

کاربردهای ورق پانچ یا ورق مشبک شامل موارد مختلف ساختمانی و صنعتی است. استفاده در دیواره‌های آسانسور یکی از موارد پرکاربرد این نوع ورق‌ها به شمار می‌آید. استفاده در پروژه‌های بهداشتی، ورزشی و کشاورزی از دیگر کاربردهای این نوع ورق‌ها می‌باشد.

همچنین از توری ورق پانچ در پروژه‌های پتروشیمی، ساختمانی و صنعتی به طور گسترده‌ای استفاده می‌شود. یکی از مواد اصلی و ضروری جهت ساخت درب پارکینگ، انبار و منزل این نوع ورق هستند.

کاربردهای فیلتر پانچ استیل

کاربرد ورق پانچ استیل در فیلتراسیون

استفاده در شبکه‌های تهویه و فیلتر هوا از کاربردهای اساسی ورق پانچ استیل است.

ازکاربردهای مهم فیلتر پانچ می‌توان به کاربرد آن در سانتریفیوژ و در حفاظ هواکش موتور خانه‌ها و کارخانه‌ها اشاره کرد. در ضمن از ورق‌های پانچ به منظور ساخت حفاظ نیروگاه‌های برق و دکل مخابرات استفاده می‌شود. کاربرد در جدا سازی و دانه بندی در خط تولید کارخانه‌ها و کاربرد در شست و شو یا خشک کن‌های سبزیجات نیز از دیگر کاربردهای ورق پانچ استیل می‌باشد.

در واقع فیلتر پانچ استیل امروزه به منظور تصفیه روغن و روغن کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. قسمت‌های فیلتر کننده این نوع استیل‌ها از نوع استنلس استیل ۳۱۶ می‌باشد. در واقع از این نوع فیلتر برای صاف کردن سیالاتی همچون نفت و روغن استفاده می‌شود.

به نوعی می‌توان گفت این نوع فیلتر پانچ به دلیل داشتن مزایا و قابلیت‌هایی همچون مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی یکی از رایج‌ترین ورق‌های مورد استفاده در صنایع به شمار می‌آید.

کاربردهای فیلتر استیل

فیلتر استیل در هر جایی که نیاز به صافی یا ایجاد فیلتر باشد کاربرد دارد. همچنین این نوع فیلترها در ابعاد مورد نیاز و با مشخصات فنی خاصی طراحی و ساخته می‌شوند. بهتر است بدانید فیلتر توری استیل در صنعت معدن نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند. با استفاده از این نوع فیلترها به راحتی می‌توانید مواد معدنی را از هسته‌های آلی جدا نمایید.

از دیگر کاربردهای این نوع توری در صنعت معدن جلوگیری از آلودگی محیط می‌باشد. فیلتر پانچ استیل علاوه بر موارد ذکر شده از کاربردهای بسیاری همچون استفاده در صنایع شیمیایی برخوردار است. در صنایع شیمیایی همواره امکان فیلتراسیون و مخلوط کردن مواد مختلف شیمیایی وجود دارد، از اینرو فیلتراسیون بهترین گزینه برای کاهش دادن خطا در ترکیب مواد شیمیایی به شمار می آید. در صنعت نفت نیز با استفاده از فیلترهای پانچ استیل بخش مهمی از فرآیند پالایش نفت صورت می‌گیرد.

کاربردهای دیگر

فیلتر استیل یکی از پرکاربردترین فیلترها محسوب می‌شود. در واقع از پانچ استیل در صنایع شیمیایی می‌توانید به منظور ساخت تجهیزاتی همچون فیلترها و سانتریفیوژها استفاده نمایید. جهت ساخت فیلترهای روغن نیز از این ورق ها استفاده می‌شود. همچنین در صنعت فیلترسازی از ورق پانچ جهت ساخت سیستم‌های تهویه می‌توانید از فیلتر پانچ استیل استفاده کنید. از کاربردهای مهم فیلتر پانچ در فیلتراسیون می‌توان به استفاده از آن در فیلترهای ماشین‌های سنگین، فیلتر هود آشپزخانه و فیلتر پراید و صنعتی اشاره کرد.

می‌توانید برای سفارش و خرید فیلتر پانچ استیل با شماره ۶۶۳۱۸۰۶۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بازار دریافت کنید.

جستجو در مقالات

آخرین مطالب
توری فنچی چیست؟ مشخصات، کاربرد و قیمت آن

توری فنچی چیست؟ مشخصات، کاربرد و قیمت آن

توری فنچی که یکی از قدیمی‌ترین محصولات مفتولی می‌باشد بهترین گزینه برای نگهداری پرندگان کوچک همچون فنچ و کبوتر به شمار می‌آید. در واقع این نوع توری یک نوع مش جوشی ریز بافت بوده که از مفتول گالوانیزه ساخته شده است. توری فنچی نوعی توری سبک و نازک بوده که به شکل شش‌ ضلعی بافته شده است.

توری چینی چیست؟ مشخصات، قیمت و کاربردهای آن

توری چینی چیست؟ مشخصات، قیمت و کاربردهای آن

توری چینی یا مش جوشی ریز بافت دارای یکسری رشته‌های بافته شده یا متصل است. این نوع توری شباهت بسیار زیادی به یک پازل یا یک شبکه دارد. توری‌های چینی یک محصول پرکاربرد در زمینه‌های مختلف صنعتی، کشاورزی و ساختمان سازی محسوب می‌شوند.

مطالب مرتبط

نگاهی سریع بر فرایند تولید ورق پانچ

نگاهی سریع بر فرایند تولید ورق پانچ

پانچ کردن ورق فلزی یکی از تکنیک های کلیدی است که توری سید برای شکل دادن فلزهای سفارشی برای صنایع مختلف به کار می‌برد. با دستگاه پیشرفته CNC، تیم توری سید انواع شکل های سفارشی با جنس و ضخامت های مختلف ورق تولید می‌کند.

کاربرد ورق پانچ نما در ساختمان سازی

کاربرد ورق پانچ نما در ساختمان سازی

ورق پانچ نما یکی از متریال‌های جدید و نوین بوده که به طور گسترده‌ای جهت نماسازی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه این نوع ورق مورد توجه معماران و طراحان داخلی قرار گرفته به گونه ای که از آن در نماهای بیرونی و داخلی ساختمان‌ها به طور قابل توجهی استفاده می‌شود.

۱ دیدگاه

  1. توری سید

    قیمت رو چطوری میتونم بدونم؟

    پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *