توری لوزی (اکسپندد متال)

در جدول زیر به صورت روزانه می توانید لیست قیمت توری لوزی یا اکسپندد متال را مشاهده بفرمایید. همچنین مشخصات انواع توری‌های لوزی از جمله ضخامت ورق، نوع تولید و نوع متریال توری اکسپندد متال آورده شده است.

توری سید، مرجع اصلی تولید کننده توری لوزی، امکان سفارش انواع توری اکسپندد متال مورد نظرتان را مستقیماٌ از کارخانه فراهم کرده است. 

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت توری اکسپندد متال امروز و ثبت سفارش با کارشناسان توری سید در تماس باشید.

تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۹/۱۷

ردیف

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

نام محصول

توری لوزی (اکسپندد متال)

توری لوزی (اکسپندد متال)

توری لوزی (اکسپندد متال)

توری لوزی (اکسپندد متال)

توری لوزی (اکسپندد متال)

توری لوزی (اکسپندد متال)

توری لوزی (اکسپندد متال)

توری لوزی (اکسپندد متال)

ضخامت ورق

۰٫۵ میلی متر

۰٫۵ میلی متر

۰٫۵ میلی متر

۰٫۹ میلی متر

۲ میلی متر

۲ میلی متر

۳ میلی متر

۳ میلی متر

نوع متریال 

ورق روغنی

ورق گالوانیزه

ورق آلومینیوم

ورق روغنی

ورق اسید شور

ورق سیاه فولاد مبارکه

ورق اسید شور

ورق سیاه فولاد مبارکه

نوع تولید

رول

رول

رول

رول

رول

شیت برگ

رول

شیت برگ

قیمت (تومان)

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

نحوه سفارش

تماس تلفنی

تماس تلفنی

تماس تلفنی

تماس تلفنی

تماس تلفنی

تماس تلفنی

تماس تلفنی

تماس تلفنی

مراحل درخواست خرید و تحویل سفارش

1

تماس تلفنی

۲

صدور پیش فاکتور

۳

تسویه حساب نهایی

۴

ارسال بار

ویدیوی تولید توری لوزی

در ویدیوی بالا تولید توری لوزی با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک توسط توری سید نمایش داده شده است. متریال به کار رفته در ساخت توری اکسپندد متال شامل ورق روغنی، ورق گالوانیزه، ورق آلومینیوم، ورق استیل، ورق اسید شور و ورق سیاه فولاد مبارکه می باشد. متناسب با کاربرد مورد نیاز خود می توانید یکی از این متریال را با طول شیت برگ یا رول دلخواه خود سفارش دهید.

 توضیحات تکمیلی توری لوزی

اکسپندد متال (Expanded Metal)، نوعی ورق منبسط فلزی است که برش داده و کشیده می‌شود و از الگوی مشبک فلزی منظم (اغلب به شکل لوزی) تشکیل می‌شود. توری اکسپندد متال با نام‌های توری لوزی، توری لوزی کششی، توری کششی و توری مشبک لوزی نیز شناخته می شود.

مصارف و کاربردهای توری لوزی

توری اکسپندد متال یک انتخاب مناسب، قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای کاربردهای مختلف از جمله ساختمان سازی، ساخت سقف کاذب، دکوراسیون داخلی، فنس و حفاظ، زیباسازی فضا داخلی و خارجی، توری نما ساختمان، ماشین‌های سنگین، فیلتراسیون، فنس‌های شهری، صنایع هوایی و موارد بسیار دیگر می‌باشد.

 خصوصیات توری لوزی

با وجود وزن نسبتاً سبک، توری کششی نسبت به سایر مش‌های مشبک با وزن مشابه، استحکام بیشتری دارد. توری چشمه لوزی به دلیل الگوی الماس مانند آن، جذب انرژی و مقاومت عالی در برابر تغییر شکل دارد.

انعطاف پذیری توری کششی آن را برای استفاده‌های فلزی متعدد مناسب ساخته است. ورق‌های توری لوزی به طور گسترده‌ای در تولید محصولات متنوعی مانند نرده های محافظتی، صفحات فیلتر، مبلمان پاسیو و محافظ های خودرو استفاده می‌شوند.

مزایای استفاده از توری اکسپندد متال

توری لوزی کششی برای طراحان، تولیدکنندگان و پیمانکاران مزایای فراوانی دارد.

اکسپندد متال ماده‌ای سبک و انعطاف پذیر است که نسبت مقاومت به وزن بیشتری نسبت به ورق فلز دارد. روند انبساط فلز از فرم ورق جامد باعث استحکام بیشتر ماده می‌شود. از آنجا که مش از یک قطعه فلز تشکیل شده است، قابلیت برش یا پرس کردن دارد. فرآیند انبساط منجر به تشکیل “بندهایی” می شود که محصولات اکسپندد متال را برای سطوح ضد لغزش مناسب می سازد. الگوی جذاب الماس مانند توری اکسپندد متال، آن را برای اهداف معماری و طراحی گزینه مناسبی می‌کند.

 کاربردهای توری لوزی

طراحی فضاهای شهری

به دلیل مقاومت بالای توری اکسپندد متال در برابر خوردگی، ضربه و حرارت، تبدیل به یکی از بهترین انتخاب‌های ممکن برای طراحی و دکور فضاهای شهری شده است.

از توری لوزی در ساخت فنس‌ های شهری، گاردریل، صدا شکن، پل عابر پیاده، سطل زباله و میز و صندلی استفاده می‌شود.

دکوراسیون داخلی

ما در کنار معماران و طراحان دکوراسیون داخلی برای ایجاد راه حل‌های اختصاصی  پروژه هایشان همکاری می‌کنیم.

از توری لوزی در ساخت سقف کاذب، پاگرد، کف پله، نرده، اقلام دکوری و تزیینی مانند لوسترها، محافظ شومینه و رادیاتور، واسط‌های آسانسور، گریتینگ و کف سازی استفاده می‌شود.

نمای ساختمان

‌توری لوزی کششی، یکی از پر کاربردترین گزینه‌ها برای طراحی نمای ساختمان است تا جایی که از آن به عنوان توری نمای ساختمان نام برده می شود.

پوسته دوم نمای ساختمان، نمای پارکینگ، محدود کننده نور و دید، حفاظ پنجره و حفاظ باغ و حیاط از جمله کاربردهای توری لوزی کششی در دکوراسیون خارجی است.

محصولات فلزی

به طور کلی محصولات ساخته شده با اکسپندد متال کاربردهای فراوانی در تهیه محصولات فلزی با کاربری‌های مختلف دارند.

از جمله کاربردهای توری اکسپندد متال می‌توان به ساخت قفسه، میز و صندلی، قفس حیوانات، سایبان، محافظ در و پنجره، اقلام دکوری و تزیینی و … اشاره کرد.

تابلوهای فروشگاهی

امروزه در ساخت انواع تابلوی سر در مغازه‌ها، تابلوی فروشگاه‌ها، سالن و آرایشگاه‌ها، تابلو فست فود و رستوران‌ها، و انواع تابلو مغازه خرده فروشی، از انواع متریال مختلف استفاده می‌شود.

توری لوزی کششی به دلیل استحکام، زیبایی و قیمت مناسب تبدیل به انتخاب مناسبی برای ساخت و تزیین انواع تابلوهای فروشگاهی شده است.   

ساخت و ساز ساختمان

ما راه حل‌های ساختمانی مقرون به صرفه ای را به پیمانکاران برای اتمام پروژه‌های ساخت و ساز ارائه می دهیم و محصولات مطابق نیازشان را آماده می‌سازیم.

محصولات توری کششی ساخت ما در ساخت فنس محافظتی، سقف‌های محافظتی و نرده‌های امنیتی به طور گسترده ای در پروژه‌های ساختمانی استفاده می‌شود.

فیلتر توری لوزی

فیلتراسیون

توری‌های لوزی کششی قابل انعطاف ساخت ما، می‌توانند تحت فشار شکل گرفته و در داخل اجزای سازنده برای صاف کردن و فیلتراسیون جوش داده شوند.

فیلتر دریچه تهویه هوا، فیلتر هود آشپزخانه، محافظ رک‌ های صنعتی و فیلتر ماشین‌های سنگین از جمله کاربردهای توری کششی در فیلتراسیون هستند.

مخابرات

ما در صنعت مخابرات نیز همکاری‌های فراوانی با شرکت‌های فعال این حوزه داشته‌ایم.

از توری لوزی کششی ساخت توری سید برای زیبا سازی دکل های مخابراتی و فنس‌های امنیتی مخابراتی استفاده فراوانی می‌شود.

توری محافظ آسانسور و بالابر

آسانسور و بالابر

‌ما طیف گسترده‌ای از محصولات اکسپندد متال را برای ساخت انواع آسانسور و بالابر پیشنهاد می‌دهیم.

از توری لوزی در ساخت انواع محافظ آسانسور و بالابر استفاده می‌شود.

مطالب مرتبط

توری اکسپندد متال در ساخت محافظ و حصارهای امنیتی

توری اکسپندد متال در ساخت محافظ و حصارهای امنیتی

با وجود این که محافظ و حصارهای امنیتی استاندارد راه حلی قابل اعتماد و مقرون به صرفه‌ای برای کارهای حفاظتی معمولی هستند، ممکن است برای محیط های پرخطر مناسب نباشند. حصارهای ساخته شده با اکسپندد متال انتخاب مناسبی برای شرایطی است که نیاز به حفاظ‌ های ایمنی جدی‌تری مانند نیروگاه‌ها، تاسیسات تولیدی، فرودگاه‌ها، زندان‌ها و راه آهن می‌باشد.

توری لوزی آلومینیومی در ساخت و ساز ساختمان

توری لوزی آلومینیومی در ساخت و ساز ساختمان

توری لوزی آلومینیومی که با نام اکسپندد متال شناخته می‌شود، یکی از بهترین گزینه‌ها برای ساخت و ساز است که مهندسان در ساخت خانه به خاطر ویژگی‌های مثبتی همچون مقاومت بالا، مقرون به صرفه بودن و سبک بودن از آن استفاده می‌کنند. توری لوزی در نمای ساختمان، تابلوهای فروشگاهی، دکوراسیون داخلی و غیره استفاده می‌شود

طراحی فضاهای شهری با توری استرچ متال

طراحی فضاهای شهری با توری استرچ متال

یکی از کاربردهای متداول توری استرچ متال به استفاده از این محصول در طراحی فضاهای شهری اختصاص دارد. از آنجا که همواره تلاش می‌شود تا در طراحی و ساخت این اماکن از بهترین متریال‌ها به شکلی بهینه و کاربردی استفاده شود، توری کششی یا استرچ متال یکی از بهترین انتخاب‌ها برای این منظور محسوب می‌شود.

خبرنامه پیامکی

برای اطلاع از آخرین قیمت انواع توری لوزی به صورت روزانه عضو خبرنامه پیامکی ما بشوید.

10 + 4 =

تهران، بازار آهن شاداباد، خیابان مدائن، بهاران ۱، بلوک ۳۳، پلاک ۶۸

021-66318069

۰۲۱-۶۶۱۳۱۲۵۸
۰۲۱-۴۴۷۱۷۴۶۵
۰۲۱-۴۴۷۵۹۶۱۴

info@tooriseyed.com

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم