ورق پانچ فلزی مدل گرد و هلال

۶ دلیل برای استفاده از ورق های پانچ فلزی

ورق های پانچ فلزی بسیار متنوع هستند و در هر صنعتی که نیاز به ساختار مقاوم و جلوه‌های بصری زیبایی باشد؛ استفاده می‌شود. استفاده از ورق‌ پانچ مزایا و فواید زیادی دارد. فولادهای پانچ ماندگاری بالایی دارند و زیبایی سازه‌هایی…
ورق پانچ فلزی مدل گرد و هلال

خواص سازگار با محیط زیست:

ورق های پانچ فلزی قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست هستند که به آنها برتری قابل توجهی نسبت به سایر ورق‌های فلزی می‌دهد.

آنها اثرات زیست محیطی سنگین و شدیدی ندارند. تولید کننده ورق پانچ می‌تواند بدون کاهش در کیفیت محصول نهایی، از ضایعات آن استفاده کند.

ماندگاری و دوام بالا

ورق‌های فلزی پانچ شده که از فولاد نورد سرد ساخته شده‌اند؛ در برابر خوردگی و فرسایش بسیار مقاوم هستند.

این ورق‌ها حتی در شرایط سخت با حداقل تعمیر و نگهداری می‌توانند بین پنج تا شش سال دوام بیاورند.

دوام بالا به طور همزمان ایمنی ارائه شده توسط ورق پانچ فلزی را افزایش می‌دهد.

تطبیق پذیری

ورق پانچ فلزی را می‌توان با اشکال و اندازه‌های مختلف ساخت.

آنها می‌توانند دایره، مربع، الگوهای هندسی و چندین طرح دیگر داشته باشند. هر طراحی منحصر به فرد است و اهداف مختلفی را دنبال می‌کند.

طرح‌های مربع یا دایره‌های ریز برای توری پانچ مناسب هستند.

اشکال پیچیده شش ضلعی را می‌توان برای تخته پا یا سایر کاربردهای ساختاری مانند دریچه‌ها استفاده کرد. طراحی و اشکال کاملاً قابل تنظیم است. قبل از انتخاب یک الگو باید ایده روشنی از کاربرد ورق خود داشته باشید.

ورق پانچ فلزی سبک وزن هستند

این ورق ها به دلیل سوراخ‌هایی که روی آن ها ایجاد شده وزن بسیار سبکی دارند. این ویژگی وزن سازه و باری را که باید تحمل کند به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

به هیچ وجه تاثیر منفی بر یکپارچگی و استحکام سازه ندارد.

ورق های پانچ فلزی تهویه و آکوستیک بهتری را ارائه می‌دهند

ورق پانچ فلزی همان طور که ذکر شد؛ دارای سوراخ هایی در الگوهای خاص هستند. این سوراخ‌ها عبور آسان گازها را فراهم می‌کنند. بنابراین تهویه سیستمی ‌که در آن استفاده می‌شود را بهبود می‌دهد.

این ویژگی، ورق پانچ فلزی را به بهترین گزینه برای ساخت توری پانچ استیل، توری پنجره، دریچه هوا، زهکشی و غیره تبدیل می‌کند.

تهویه ناشی از سوراخ‌ها تا حد زیادی به کاهش گرمای بیش از حد محصولات کمک می‌کند.

همچنین به خاموش کردن صداهای بلند و بهبود آکوستیک محیط کمک می‌کند. از این رو، ورق پانچ فلزی برای ساخت میکروفون و سیستم‌های ورودی و خروجی صدا استفاده می‌شود.

ورق های پانچ دکوری و از نظر بصری جذاب هستند

اینکه هر چیزی که شامل بافت‌ها و طرح‌های زیبا باشد همیشه چشم انسان را به خود جلب می‌کند کاملاً محسوس است. ورق‌های پانچ ظاهر زیبایی دارند و آنها را به یک مکمل تزئینی عالی برای سازه‌ها تبدیل می‌کند.

برای سفارش انواع ورق پانچ فلزی در طرح و اندازه های مختلف و اطلاع از قیمت ورق پانچ، می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱-۶۶۳۱۸۰۶۹
۰۲۱-۶۶۱۳۱۲۵۸
۰۲۱-۴۴۷۱۷۴۶۵
۰۲۱-۴۴۷۵۹۶۱۴

جستجو در مقالات

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

تفاوت گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد

تفاوت گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد

اگرچه هدف نهایی هر دو فرایند به کارگیری یک پوشش بر روی فلز پایه است، اما از وجود تفاوت¬های چشمگیر میان آن¬ها نمی¬توان چشم پوشید. به عنوان نمونه¬هایی از مهم¬ترین تفاوت¬های موجود میان گالوانیزه گرم و سرد می¬توان به شرایط آبکاری، اصلاحات فنی، روند تیمار، عملکرد و… اشاره کرد.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.